VÝJEZDOVÁ SLUŽBA PO CELÉ PRAZE

Výjezdová služba služí pro zajištění nutných oprav či montáží v místě kde se skleněný produkt nachází. Po objednání si domluvíme vhodný termín a přijedeme s kompletním vybavením na místo určení. Výhodou naší výjezdové služby je pružné a profesionální přistupování ke všem zákazníkům.

Pokud máte zájem o naše služby neváhejte nás kontaktovat telefonicky na +420 733 729 471 (MICHAL BRUMMER)

 

Kompletní sklenářské práce u zákazníku po celé Praze a okolí. Zajistíme pro vás zasklívání dveří přímo u vás doma či v kanceláři. Pokud máte problém s rozbitým sklem u okna, není problém jej vyměnit přímo v místě bydliště. Opravujeme výlohy u obchodů případně jsme schopni zasjistit lepení zrcadel a barevné obklady do kuchyňských linek a vestavěných skřiní.

Výjezdová služba zajistí například:

  • opravy a výmeny skla
  • zasklívání či vysazení skla z rámu
  • opravujeme výlohy a jiné skleněné portály
  • kompletní oprava či výměna zrcadla
  • lepení zrcadel
  • skleněné desky na stoly
  • skleněné pracovní desky


 

Zabýváme se také osazením barevvných obkladů ze skla do kuchyňské linky. Skleněné obklady ze skla jsou jsou již několik let designovým prvkem u kuchyňské linky. Skleněný obklad je prvek, který dodá kuchyni nádech exkluzivity a vyjímečnosti. Jejich největší výhodou je výborná omyvatelnost, skvělá mechanická i tepelná odolnost, a hlavně nadčasový designSkleněné obklady můžeme dodat v různých barvách dle vašeho přání.

Skleněné obklady zároveň mají jen minimum spojů a zcela tak eliminují starosti s čištěním spár, které jsou častým problémem u klasických kachlových obkladů. 

Lepení barevných obkladů zajistíme profesionálně a bez nečistot.

 

 

VÝJEZDOVÁ SLUŽBA :

MICHAL BRUMMER +420 733 729 471

michalbrummer@email.cz

výjezdová služba